کد خبر: ۱۲۲۳۴۴
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
با توجه به استقبال گسترده شهروندان تمدید شد
معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران مهلت شرکت در مسابقات عکاسی از بزرگراه شهید نجفی رستگار و مسیرهای دوچرخه سواری را با توجه به استقبال گسترده شهروندان تمدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران که متعاقب بهره برداری از فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار و پیشرفت قابل ملاحظه طرح بهسازی معابر پیاده رو و احداث مسیرهای دوچرخه شهر تهران(طرح بهراه)، اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی از این پروژه ها با استفاده از تلفن همراه هوشمند کرده بود، قصد دارد مهلت شرکت در این رقابت ها را با توجه به استقبال گسترده شهروندان تمدید کند.

گفتنی است، مهلت شرکت در مسابقه های عکاسی از بزرگراه شهید نجفی رستگار و مسیرهای ویژه دوچرخه سواری شهر تهران تا تاریخ بیستم بهمن ماه امسال تمدید شده است و علاقه مندان به شرکت در این رقابت ها می توانند تصاویر ثبت شده خود از بزرگراه شهید نجفی رستگار و مسیرهای دوچرخه شهر تهران را با هشتگ #معاونتفنیوعمرانیشهرداریتهران در فضای اینستاگرام به اشتراک گذاشته یا از طریق پیام رسان واتساپ به شماره 09191232321 ارسال کنند.

گفتنی است به نفرات اول این مسابقات 20 میلیون ریال،  نفرات دوم 10 میلیون ریال و نفرات سوم 5 میلیون ریال اهدا خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.