کد خبر: ۱۲۲۳۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۲
کارشناس هواشناسی مطرح کرد
کارشناس هواشناسی قم با اشاره به افزایش دمای هوا درروزهای آینده، گفت: حداکثر دمای هوا در روز دوشنبه به ۱۲ درجه سانتی گراد می رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی ترابیان در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه آسمان قم طی امروز صاف و در اواخر وقت کمی ابری است، گفت: هوای استان قم در روز یکشنبه صاف تا قسمتی ابری و در روز دوشنبه صاف و در اواخر وقت قسمتی ابری خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان قم با اشاره به افزایش دمای هوا طی روزهای آینده افزود: حداقل دمای هوای امروز منهای هشت درجه و حداکثر دمای هوا هفت درجه، حداقل دمای هوای یکشنبه منهای هفت درجه و حداکثر دمای هوا ۱۰ درجه و حداقل دمای هوای دوشنبه منهای پنج درجه و حداکثر دمای هوا ۱۲ درجه است.

وی ادامه داد: سرعت وزش باد امروز بین ۲۰ تا ۳۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی و یکشنبه و دوشنبه بین ۱۰ تا ۲۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.