کد خبر: ۱۲۲۳۳۴
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان:
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: دو متهم در زنجان بجای زندان رفتن به خرید ماسک و تحویل آن به کمیته امداد محکوم شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هدایت صفری گفت: دو متهم زنجانی که دارای پرونده در محاکم قضایی شهرستان زنجان بودند، بجای حبس به تهیه ماسک به نفع مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان محکوم شدند.‌

وی با اشاره به اینکه این احکام که توسط شعبه ۱۰۹ کیفری دو زنجان برای دو نفر از متهمان که جرم آنان نزد محاکم قضایی به اثبات رسیده به‌صورت جداگانه صادرشده است، افزود: در احکام صادره برای این محکومان تهیه ۴ هزار عدد ماسک برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان به ارزش سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جایگزین حبس شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در یکی از احکام صادره رانندگی بی احتیاط بجای زندان رفتن به تهیه دو هزار و ۸۰۰ عدد ماسک به ارزش دو میلیون تومان برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان شده است.

صفری تاکید کرد: در حکم صادره دیگری نیز یکی از متهمان دارای پرونده در محاکم قضایی به تهیه ماسک برای مددجویان تحت حمایت این نهاد به ارزش یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به‌عنوان جایگزین حبس از سوی قاضی پرونده محکوم شد که با تهیه هزار و ۲۰۰ عدد ماسک و توزیع آن بین جامعه هدف این نهاد، این حکم صادره نیز با نظارت کمیته امداد استان زنجان اجرا شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.