کد خبر: ۱۲۲۳۳۳
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خبرداد
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از گردآوری ۹۹ هزار ۵۷۷ نظر مردمی در ۱۰۳ نقطه محلی خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدمحسن مصحفی در تشریح جزییات این اطلس اظهار کرد: اطلس نیاز های شهروندان شهر مشهد بر اساس نیاز های جمع آوری شده در گام اول و دوم طرح «محله ما» در سال ۹۸ تدوین شده است.
وی افزود: تعداد ۹۹ هزار و ۵۷۷ نظر و درخواست مردمی در ۱۰۳ نقطه محلی توسط گروه های تسهیلگر «محله ما» دریافت شده که در قالب اطلس نیازهای شهروندان رونمایی شده است.
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: نظرات مردمی به صورت موضوعی در سطح شهر، مناطق و محلات، و موضوعی متناسب با حوزه‌ های ماموریتی برنامه عملیاتی، معاونت‌ های شهرداری مشهد و سازمان‌ های مرتبط در امور مدیریت شهری دسته بندی شده‌اند.
مصحفی خاطر نشان کرد: برش ‌های سازمانی، منطقه ‌ای و محله ‌ای این اطلس به زودی در اختیار معاونت ‌ها و مناطق شهرداری و همچنین اعضای شوراهای اجتماعی محلات قرار خواهد گرفت. در ادامه با اتمام نیازسنجی در ۸۰ محله در گام سوم و چهارم طرح، اطلس نیاز های شهروندان به روزرسانی و منتشر خواهد شد.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.