کد خبر: ۱۲۲۳۲۷
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
طی هفته گذشته رخ داد
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: طی هفته گذشته ماموران پلیس در خراسان جنوبی حدود یک تن انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار ناصر فرشید اظهار داشت: با تلاش مأموران جان بر کف پلیس در خراسان جنوبی طی یک هفته گذشته حدود یک تن انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف شده است و مأموران ۱۰۱ قاچاقچی مواد مخدر را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه مأموران در زمینه حمل قاچاق کالا و فراورده‌های نفتی ۶۰ متهم طی یک هفته دستگیر کرده‌اند؛ افزود: کارشناسان ارزش کالای قاچاق کشف شده را بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال براورد کرده‌اند.

وی با اشاره به دستگیری ۵۴ سارق طی هفته گذشته تصریح کرد: سارقان دستگیر شده به ۱۴۷ فقره سرقت در خراسان جنوبی اعتراف کرده‌اند.

سردار فرشید به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و گفت: طی هفته گذشته ۱۸۴ خودروی متخلف نیز توقیف و روانه پارکینگ شده است.

وی با بیان اینکه و ۳۱ موتورسیکلت رسوبی نیز رفع توقیف شده است، یادآور شد: طی دی ماه گذشته مأموران پلیس در خراسان جنوبی ۹۷۸ گواهینامه صادر و ۳ هزار و ۱۵۱ خودرو و ۱۲۰ موتورسیکلت را شماره گذاری کردند.

وی عنوان کرد: پاسخگویی به ۲۷ هزار و ۴۰۱ تماس شهروندان، عملیاتی شدن ۹ هزار و ۲۹۹ تماس و ارائه ۱۱ هزار و ۵۸۸ راهنمایی تلفنی به شهروندان از دیگر اقدامات در این ماه بوده است.

کد خبر 5128991
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.