کد خبر: ۱۲۲۳۲۵
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
شهردار مشهد در پست اینستاگرامی خود خبرداد
پروژه عملیات تعریض مسیر بولوار پنجتن به جمعه بازار شهید شوشتری در اواخر مهر ماه امسال با تلاش و همت همکاران ما در سازمان عمران شهرداری مشهد آغاز شده است و امیدواریم به امید خدا تا پایان به بهره برداری برسد تا معضل جدی ترافیکی اهالی منطقه پنجتن تا حدود زیادی برطرف شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در پست اینستاگرامی خود درباره جمعه بازار شهید شوشتری می نویسد؛
"گاها در کامنت های اینستاگرام یا دیگر بسترهای موجود، شهرداری مشهد متهم به اجرای پروژه های شهری در مناطق به اصطلاح بالای شهر شده است یا اینکه گفته می شود مناطق کم برخوردار زیر ذره بین شهرداری قرار ندارند اما به جرات می توان اعلام کرد که اگر در مناطق کم برخوردار شهر کار بیشتری نسبت به سایر نقاط انجام نشده باشد، مطمئن هستم کمتر نیست.
البته هیچ منتی بابت این موضوع وجود ندارد زیرا شهر مشهد به لحاظ زیرساختی همچنان دارای مشکلات زیادی است و برای حرکت پرشتاب به سوی آینده، اولین نیاز جدی تامین زیرساخت های اولیه و گسترش امکانات در سراسر شهر است.
تقریبا در یک سال گذشته، دو پروژه مهم در انتهای بولوار پنجتن به عنوان یک منطقه کم برخوردار انجام شد که پروژه اول؛ پل سواره رو شهید شوشتری است که با افتتاح این پل توانستیم در فاز اول حدود 80 درصد از ترافیک این مسیر پرتردد را کاهش دهیم و در فاز دوم قرار است به واسطه ترافیک شدید در مسیر دسترسی به جمعه بازار شهید شوشتری، عملیات تعریض مسیر بولوار پنجتن به جمعه بازار را آغاز کنیم.
این پروژه در اواخر مهر ماه امسال با تلاش و همت همکاران ما در سازمان عمران شهرداری مشهد آغاز شده است و امیدواریم به امید خدا تا پایان به بهره برداری برسد تا معضل جدی ترافیکی اهالی منطقه پنجتن با اجرای این دو پروژه، تا حدود زیادی برطرف شود.
مهم ترین بخش پروژه مسیر دسترسی به جمعه بازار شهید شوشتری این است که ما در تعریض انجام شده مسیر، عرض محور را از هفت متر به 22 متر افزایش می دهیم تا تردد پرشمار خودروها در طول هفته، باعث ترافیک نشود و یک دسترسی راحت در اختیار سایر شهروندان قرار بگیرد.
از آقای کاظمی در معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد و آقای حجازی در سازمان عمران و همکاران ایشان خدا قوت می گویم.
درباره موضوع طرح های تفصیلی بارها صحبت کرده ام و احتمالا بعد از گذراندن یک دوره پرفشار مطالعه و بررسی، آماده سازی و تصویب آن توسط اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، به زودی این طرح به ما ابلاغ خواهد شد و بدون تردید یک گام اساسی در روند توسعه شهری با گریز از شهر فروشی انجام می شود.
انشالله در آینده و بعد از آنکه این طرح ها به ما ابلاغ شود، درباره جزئیات آن موارد بیشتری را خدمت شما همشهریان اعلام می کنم تا از اهمیت و تاثیر آن بیشتر مطلع شوید."
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.