کد خبر: ۱۲۲۳۱۳
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
گلپایگانی:
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: ایمنی تمام ساختمان‌ها در این دوره از ممیزی انجام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در آئین افتتاح ششمین مرحله ممیزی املاک شهر تهران که صبح امروز برگزار شد اظهار کرد: مبنای برنامه ریزی در شهر، اطلاعات است و بدون اطلاعات، برنامه ریزی دقیق نخواهد بود.

وی ادامه داد: در دهه چهل، قوانین شهری موثری به تصویب رسید و قانون نوسازی در آن زمان به تصویب رسید که شهرداری‌ها مکلف شدند برای توسعه شهر برنامه تهیه کنند و ابزار آن برنامه ممیزی املاک است که هر پنج سال یکبار باید برداشته شود.

گلپایگانی گفت: اگر این قانون به درستی اجرا می‌شد به سرانجام بهتری می‌رسیدیم. البته تفاوت‌های ممیزی در این دوره از لحاظ کیفیت کار است و آیتم‌ها مفصل‌تر شدند.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران بیان کرد: در ممیزی این دوره ایمنی ساختمان‌ها کنترل می‌شود و ایمنی در برابر حریق ساختمان‌ها از یکدیگر تمیز داده می‌شوند. همچنین چندین مرحله کنترل در نظر گرفته شده است تا کار بهتر انجام شود.

وی با بیان اینکه نسبت به دوره قبل، روش اجرایی بهتری برای ممیزی داریم گفت: این اقدام می‌تواند گامی موثر در اجرای طرح ممیزی باشد. همچنین بر اساس برنامه ریزی‌ها برای کنترل مدیریت در این طرح نیرویی وارد شهرداری نخواهد شد و امیدواریم این دوره ممیزی به سرانجام احسن برسد.

گلپایگانی گفت: برنامه ریزی برای طرح تفصیلی در دستور کار ما است و امیدواریم که به کمک اطلاعات ممیزی در این طرح موفقیت‌های خوبی داشته باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.