کد خبر: ۱۲۲۲۷۹
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به بستری بودن ۴۷ نفر در بخش‌های کرونایی استان گفت: طی شبانه روز گذشته موردی از فوت بیماران کرونایی در استان نداشته‌ایم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: طی شبانه روز اخیر هشت بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند و در این مدت همین تعداد نیز با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۴۷ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که شش نفر تحت مراقبت ویژه بوده و پنج نفر از آنها با کمک دستگاه تنفس دارند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر تعداد کل جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر را ۸۵۰ نفر اعلام کرد و ادامه داد: طی شبانه روز گذشته موردی از فوت بیماران کرونایی در استان نداشته‌ایم.

وی افزود: تاکنون ۱۸ هزار و ۱۴۳ مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.