کد خبر: ۱۲۲۲۷۱
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
معاون استاندار آذربایجان غربی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: هم اکنون وضعیت شیوع کرونا در ۱۱ شهرستان شمال و جنوب استان به صورت آبی درآمده و ۶ شهرستان دیگر همچنان زرد است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی مصطفوی در خصوص آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان افزود: آبی شدن وضعیت این تعداد از شهرستان‌های ۱۷ گانه نتیجه اجرای محدودیت‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط شهروندان است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ماکو، شوط، پلدشت، چایپاره و چالدران در شمال استان و بوکان، سردشت، تکاب، شاهین‌دژ، اشنویه و پیرانشهر در جنوب استان جزو شهرستان‌های با وضعیت آبی هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی ادامه داد: همچنان وضعیت شهرستان‌های ارومیه، خوی، میاندوآب، مهاباد، سلماس و نقده زرد است ولی امیدواریم با رعایت پروتکل‌ها و تداوم اجرای محدودیت‌ها وضعیت آنها نیز آبی شود.

آذربایجان‌غربی ۱۷ شهرستان و ۴۷ شهر دارد، تا کنون بیش از ۱۰۲ هزار نفر در آذربایجان غربی به کرونا مبتلا شده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.