کد خبر: ۱۲۲۲۲۳
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
با هدف سهولت دسترسی شهروندان به خدمات مشاوره‌ای محقق شد
سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری خبرداد: برنامه «دوشنبه‌ های مشاوره» ذیل طرح سایبان امید با هدف سهولت دسترسی همه شهروندان به امکانات مشاوره‌ای در سطح مناطق ۱۳گانه درحال اجرا است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا دانایی با بیان این خبر اظهار کرد: در شرایط کنونی با توجه به این موضوع که پرداختن به سلامت روان خانواده‌ها در دوران کرونا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، در این راستا معاونت اجتماعی، پویشی با عنوان «دوشنبه‌های مشاوره» در کلیه مناطق به اجرا درآورده است.

وی افزود: کلیه مناطق به صورت هماهنگ و مشخص در روزهای دوشنبه هر هفته، در پایگاه‌های معین شده به ارائه خدمات مشاوره‌ای و روانشناختی می‌پردازند. همچنین تمامی این جلسات به صورت فردی و حضوری، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صورت می‌گیرد.
دانایی در ادامه اشاره کرد: ۷۸ پایگاه از طریق مناطق به این معاونت برای اجرای دوشنبه های مشاوره معرفی و تأیید شدند. همچنین تلاش کردیم تا در مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار پایگاه‌های بیشتری را برای استفاده عموم شهروندان با هدف توزیع عادلانه خدمات ایجاد کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.