کد خبر: ۱۲۲۲۱۳
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
تا دو ماه آینده صورت می گیرد
استاندار تهران با اشاره به تسریع صدور مجوز مجتمع های صنفی از تعیین تکلیف درخواست سه شهرستان جهت ایجاد مجتمع های صنفی تا دو ماه آینده و در جلسه فوق العاده شورای برنامه ریزی و توسعه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،انوشیروان درباره وضعیت صدور مجوز واحدهای صنفی گفت: با توجه به اینکه متولی واحدهای صنفی مشخص نبود،  از چند ماه پیش بحث کارشناسی شده تا تولیت این کار به لحاظ نیاز و بررسی به سازمان صمت استان واگذار شود که فلوچارتی تهیه کردند.
 
وی افزود: بر اساس این فلوچارت موضوع واحد صنفی جهت طی مراحل از صنعت شهرستان به کمیته برنامه ریزی شهرستان و سپس به شورای توسعه و برنامه ریزی و مجدد به سازمان صنعت برای صدور مجوز ارسال شود. خلاء موجود بازوی کارشناسی شورای برنامه ریزی و توسعه بود که با توجه به درخواست سه شهرستان رباط کریم، بهارستان و اسلامشهر جهت احداث مجتمع های صنفی مقرر شد موضوع در شورا بررسی و تا ۲ ماه دیگر تعیین تکلیف شود.

استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به کارهای ارزشمندی که توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در روستاها انجام شده است اشاره کرد و افزود: بر اساس سند توسعه ای، ارزش ها و فضای کسب و کار روستاها مشخص می شود که به صورت پایلوت یک شهرستان در نظر گرفته شده و می تواند برای سایر شهرستان ها انجام شود، ضمن اینکه الگویی برای کشور جهت تحقق بخشی ماده ۲۷ باشد.
 
وی تاکید کرد: توجه به روستاها اولویت دارد و در این راستا استان تهران با توجه به ظرفیت های موجود در روستاها پیگیر اسناد توسعه ای می باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.