کد خبر: ۱۲۲۱۸۵
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
درصورت تصویب کمیسیون تلفیق بودجه مجلس؛
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: با توجه به تفاوت مجموع دریافتی حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها با کارکنان دولت، برابری حداقل حقوق و مزایای شاغلان و بازنشستگان شهرداری ها و سازمان ها، شرکت ها و موسسات وابسته به آن ها به میزان دریافتی کارکنان دولت، توسط کمیسیون های اجتماعی و شوراهای مجلس شورای اسلامی در لایحه بودجه سال 1400 کل کشور تصویب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آیدا مهربان با بیان این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه کارکنان شهرداری ها تابع قانون نظام هماهنگ پرداخت هستند و در حال حاضر مجموع دریافتی حقوق و مزایای آنان کمتر از کارکنان دولت است که مشمول قانون خدمات کشوری هستند، این موضوع، علاوه بر تبعیض بین کارکنان شاغل در دستگاه های اجرایی، به دلیل شرایط دشوار کاری کارکنان شهرداری ها، در معیشت آن ها نیز تاثیر گذاشته است.
وی افزود: در همین راستا امید داریم در صورت تصویب کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها با دریافتی کارکنان دولت هماهنگ شود.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد بیان کرد: به دلیل اینکه حقوق و مزایای کارکنان شهرداری از محل اعتبار هر شهرداری تامین و پرداخت می شود، بنابراین تصویب پیشنهاد مذکور توسط نمایندگان، هیچگونه تاثیری بر بودجه کشور و یا تحمیل منابع جدید بر بودجه دولت نخواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.