کد خبر: ۱۲۲۱۴۹
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
هاشمی در جمع خبرنگاران مطرح کرد
رییس شورای شهر تهران گفت: شهردار تهران اعلام کرد که در جلسه هفته آینده شورای شهر، بودجه ۱۴۰۰ را به شورا ارائه می‌دهند و طی یک ماه آینده بررسی بودجه انجام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران در حاشیه دویست و شصت و پنجمین جلسه شورای شهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز از ساعت ۸ صبح با حضور شهردار تهران همایشی در خصوص هوای پاک داشتیم و نسبت به عدم تحقق پرداخت بودجه حمل و نقل عمومی اعتراض جدی کردیم. در جلسه امروز شورا نیز بررسی پرونده باغات و نام گذاری داشتیم که دو پرونده نامگذاری و حدود ۸ پرونده باغات را به  تصویب رساندیم.

وی افزود: شهردار تهران اعلام کرده که در جلسه هفته آینده شورای شهر، بودجه ۱۴۰۰ را به شورا ارائه می‌دهد و طی یک ماه آینده بررسی بودجه را در دستور کار قرار خواهیم داد.

هاشمی بیان کرد: مسئله باغات حساس است و اختلاف نظری بین اعضای شورای شهر در خصوص پرونده‌هایی که در سال‌های گذشته باغ شناخته شده بود، وجود دارد و بنده سعی کردم  اختلاف نظر را میان کمیسیون شهرسازی و کمیسیون محیط زیست حل کنم، اما این دو کمیسیون به نتیجه نرسید و امروز نتایج آن را در صحن دیدیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: قرار شد تا برای بحث جدی در این باره، موضوع بررسی باغات در جلسه هم اندیشی مورد بررسی قرار گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.