کد خبر: ۱۲۲۱۲۶
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت بیمه رانندگان تاکسی توضیحاتی داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سعید مشهدی فراهانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران با اشاره به آخرین وضعیت بیمه رانندگان تاکسی اظهار کرد: مسئولیت پرداخت بیمه مربوط به دولت است، اما سازمان تاکسیرانی به جهت اینکه بتواند این قشر را مورد حمایت قرار دهد، با بررسی‌ها و جلسات مکرر توانست لیست ۲ هزار نفری رانندگان در نوبت را به سازمان تامین اجتماعی اعلام کند.

وی افزود: در حال حاضر لیست برای دریافت و پرداخت بیمه ارسال شده و سازمان تامین اجتماعی به دنبال مجوزات پرداخت حق بیمه است که بر عهده سازمان هدفمندی رایانه‌ها است همکاران به بنده قول دادند که خبر خوبی در این زمینه به ما دهند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری تهران یادآور شد: حوزه تامین اعتبار از عهده ما خارج است و کار تاکسیرانی هماهنگی برای معرفی افراد به سازمان مربوطه بود و بنده جای همکاران نمی‌توانم قول بدهم یا روز خاصی را اعلام کنم.

مشهدی فراهانی بیان کرد: یک اتفاق خوبی در حوزه پرداخت‌های الکترونیکی انجام شده و آن این است که قصد داریم بر روی تاکسی‌ها QRCODE یا بارکد نصب کنیم، این کار می‌تواند پرداخت کرایه به صورت نقدی را کاهش دهد، ویروس کرونا را کنترل کند و با این روش به هوشمند شدن هم نزدیکتر می‌شویم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.