کد خبر: ۱۲۲۱۱۱
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی انجام می‌شود
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از تخصیص تسهیلات ویژه ۷۵ میلیون تومانی برای نوسازی تاکسی‌های پیکان فرسوده در قزوین خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اسماعیل عرشیان اظهار کرد: با توجه به تفاهم نامه‌ای که بین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و پست بانک به امضا رسید، مقرر شد تعداد ۳۴۰۰ دستگاه تاکسی فرسوده با مشارکت پست بانک در کل کشور نوسازی شود.

وی ادامه داد: بر اساس این تفاهم نامه، سهم شهر قزوین برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده ۴۳ دستگاه تاکسی تعیین شده و ۵۰ میلیون تومان وام با کارمزد ۹ درصد و بازپرداخت ۶۰ ماهه به مالکین این گونه تاکسی‌ها پرداخت می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: با نظر مساعد هیئت مدیره سازمان تاکسیرانی و شهردار محترم علاوه بر این وام، یک وام ۲۵ میلیون تومانی نیز توسط سازمان تاکسیرانی با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت ۳۶ ماهه به مالکین پیکان‌های فرسوده برای جمع آوری هر چه سریع‌تر این تاکسی‌ها پرداخت خواهد شد و تعداد ۴۳ دستگاه تاکسی نیز به ۵۰ دستگاه افزایش یافته است.

عرشیان یادآور شد: در پی نشست‌های متعدد برگزار شده بین سازمان تاکسیرانی و پست بانک، در خصوص مساعدت در نحوه و تعداد تضامین و تسهیل در بهره مندی رانندگان تاکسی دارای شرایط نوسازی بحث و تبادل نظر گردید و بر همین اساس، اولویت نوسازی در مرحله اول با تاکسی‌های پیکان برنامه ریزی شده و با توجه به محدودیت زمانی و محدودیت در تعداد، امیدواریم در اولین فرصت بتوانیم سهمیه اختصاص یافته برای ناوگان تاکسیرانی قزوین را تحقق بخشیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تاکید کرد: به منظور حمایت از رانندگان تاکسی شهر قزوین به دنبال این هدف هستیم که سهمیه تحقق یافته برای نوسازی ناوگان فرسوده شهر قزوین را به ۱۰۰ دستگاه ارتقا دهیم.
برچسب ها: شهرفردا ، قزوین ، تسهیلات
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.