کد خبر: ۱۲۲۱۰۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان خبرداد
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: بر اساس بررسی ها و تحلیل نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدل‌های پیش‌یابی در هفته جاری شاهد بارش برف و کاهش شدید دما در استان خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی پناهی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: امواج بارشی به تناوب تا روز پنج شنبه نیمه غربی کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهند و این شرایط موجب مه، وزش باد و در برخی ساعات بارش برف و باران خواهد شد که در ارتفاعات و گردنه‌های استان به شکل کولاک برف خواهد بود.

وی افزود: در روز چهارشنبه بارش‌ها همه استان کردستان را در بر خواهد گرفت و عمده این بارش‌ها در نیمه غربی استان خواهد بود.

پناهی خاطرنشان کرد: شدت و مقدار بارش‌ها طی این مدت برای نیمه غربی استان از جمله شهرستان‌های بانه، مریوان، سروآباد و غرب شهرستان‌های سقز خواهد بود.

وی افزود: با توجه به شرایط یادشده اختلال در ترددهای بین شهری و روستایی، در مناطق یاد شده دور از انتظار نخواهد بود و برای نیمه شرقی استان بارش‌ها بجز روز چهارشنبه قابل توجه برآورد نمی‌شود.

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان اظهار کرد: از روز چهارشنبه با توجه به ورود شاخه اصلی سامانه بارشی به نیمه غربی کشور و به دنبال خروج آن از صبح پنجشنبه، شاهد کاهش ۱۰ تا ۱۵ درجه‌ای دما در سطح استان خواهیم بود و یخبندان شبانه و صبحگاهی شدیدی در سطح منطقه حاکم خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.