کد خبر: ۱۲۲۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۸
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران معتقد است که جشنواره خشت طلایی تهران به اشتراک دستاوردها در مدیریت شهری و افزایش دانش در این زمینه منجر خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،کاوه حاجی علی اکبری مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران درباره  پنجمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی تهران و تاثیر آن بر شهر و مدیریت شهری گفت: من فکر می کنم این جشنواره که پنجمین دوره آن را برگزار می کنیم، چند تاثیر مشخص می تواند داشته باشد؛ یکی اینکه در نهادهای حرفه ای و دستگاه هایی که مشغول کار اجرایی هستند؛ کمک کند تا در اولویت بندی، اشتراک و همگرایی ایجاد شود و نهادهایی مثل شهرداری ها و سازمان های اجرایی بتوانند به یک نقطه مشترکی برسند و این خود می تواند تاثیر خیلی مهمی روند اداره شهر داشته باشد.

او افزود: دومین تاثیری که جوایزی مانند خشت طلایی می توانند داشته باشند به اشتراک گذاری تجارب و دانش به دست آمده است. چون بخش عمده ای از دانش حوزه برنامه ریزی شهری و طراحی شهری از آنچه بدست می آید که در حوزه کاربست حاصل می شود و شاید این دستاورد بی بدیل و منحصر به فردی باشد که نهادها و سازمان ها بتوانند حرفه مند از یکدیگر بیاموزند و بدانند که هر کدام چه کاری انجام می دهند و این باعث می شود که از تکرار تجربیات اشتباه جلوگیری و درباره تداوم و هم افزایی نتایج مثبت هم یک اتفاق نظری حاصل شود.

علی اکبری اضافه کرد: سومین تاثیر این جشنواره این است که کمک می کند تجربیات خوب دیده شوند و مورد ارزیابی و ارزش گذاری قرار بگیرند و این می تواند برای سازمان های مجری انگیزه مضاعفی را برای تکرار و تداوم آن ها ایجاد کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.