کد خبر: ۱۲۲۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵
همزمان با هفته هوای پاک، رویداد یک روزه «آلودگی هوا و صدا» به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،همزمان با هفته هوای پاک، نشست‌های تخصصی آلودگی هوا و صدا توسط شرکت کنترل کیفیت هوا و با همکاری اداره‌کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و انجمن علمی هوای پاک ایران در روز چهارشنبه یکم بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

این رویداد یک روزه در دو نوبت صبح و عصر با حضور رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، رئیس انجمن علمی هوای پاک و اساتید، متخصصان و کارشناسان این حوزه برگزار می‌شود.

«چالش‌های آلودگی هوا، عوامل آلاینده هوای تهران، پیامدهای ناشی از مواجهه با صدای محیط، اثر بیماری کووید ۱۹ بر آلودگی هوا در شهرهای ایران و مقایسه آن با شهرهای بزرگ دنیا، تأثیر دوچرخه‌سواری بر آلودگی هوا و آلودگی هوا بر دوچرخه‌سواری، انرژی اتوبوس برقی شهری با هدف طراحی استراتژی شارژ، منشاءیابی ذرات و منشاءیابی بوی نامطبوع منتشر شده در تهران» از جمله موضوعاتی‌اند که در این نشست‌ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

علاقه‌مندان به حضور در این نشست‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت https://air.tehran.ir نسبت به ثبت نام در این رویداد مجازی اقدام کرده و لینک ورود به آن را دریافت نمایند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.