کد خبر: ۱۲۲۰۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خبرداد
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از احداث بخشی از آزادراه مشهد - چناران توسط شهرداری مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی با بیان این خبر اظهار کرد: حدفاصل تقاطع آزادگان تا مسیر فرمانیه مسیری است که احداث آن مکمل طرح چهارسطحی آزادگان است.
وی افزود: در این راستا از سطح مثبت یک این تقاطع مسیری دوطرفه، بین بزرگراه امام علی و مسیر بزرگراه مشهد چناران ایجاد خواهد شد که هم اکنون 2/5 کیلومتر از این مسیر توسط سازمان عمران شهرداری مشهد در حال اجرا است.
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: از دیگر مزایای این پروژه می توان به سهولت رفت و آمد مردم منطقه 12 شهری به محور شاندیز اشاره کرد همچنین ۱۱۵ هزار مترمکعب خاکبرداری، ۲۲ هزار مترمکعب زیرسازی و ۵۵ هزار مترمربع اجرای آسفالت نیز از دیگر اقدامات انجام شده است.
کاظمی گفت: هم اکنون این پروژه از پیشرفت فیزیکی هفت درصدی برخوردار بوده که طبق برنامه زمانبندی این پروژه تا پایان تیرماه ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.