کد خبر: ۱۲۲۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
فرماندار گرگان خبرداد
فرماندار گرگان با بیان این که ممنوعیت تردد شبانه در گرگان همچنان پا برجاست، گفت: گشت های شبکه بهداشت هم در سطح شهر فعال بوده و بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی صادره نظارت می کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد حمیدی در خصوص ممنوعیت تردد در شهرستان اظهارکرد: با توجه به اینکه مرکز استان در وضعیت هشدار زرد از لحاظ شیوع ویروس کرونا قرار داشته بنابراین ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ٢١ تا ۴ صبح ادامه دارد.

وی تأکید کرد: پلیس راهور علاوه بر گشت‌های سطح شهر و رصد خودروها از طریق دوربین‌های کنترل تردد، با متخلفان برابر مصوبات ستاد ملی کرونا برخورد می‌کند.

حمیدی ادامه داد: برگزاری هرگونه مراسم و تجمعات فقط با رعایت پروتکل و شیوه نامه‌های بهداشتی مجاز است و گشت‌های شبکه بهداشت شهرستان هم با نظارت مستمر بر رعایت کامل دستورالعمل‌های صادره در سطح شهر فعال هستند.

فرماندار گرگان بیان کرد: علیرغم اینکه گرگان از وضعیت هشدار نارنجی خارج شده، اما هنوز وضعیت نگران کننده و شکننده است.

وی اضافه کرد: در صورت همکاری شهروندان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از تکرار وضعیت هشدار و نارنجی جلوگیری خواهد شد.

گفتنی است که از روز گذشته گرگان در وضعیت زرد کرونا قرار گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.