کد خبر: ۱۲۲۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
طی ۲۴ ساعت ثبت شد
طبق اعلام دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل طی شبانه روز گذشته ۱۵ مازندرانی براثر ابتلا به کووید ۱۹ جانشان را از دست دادند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی مازندران طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۲۴ بیمار جدید شناسایی، ۳۲۴ بیمار پس از بهبود نسبی ترخیص شدند و از مجموع هزار و ۱۰۴ بیمار بستری شده ۲۴۲ نفر بدحال هستند.

همچنین دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز شمار بیماران جدید پذیرش شده را ۴۲ بیمار، بیماران ترخیص شده ۳۸ نفر و بیماران بستری شده را ۲۳۱ نفر اعلام کرد ۳۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

شبانه روز گذشته ۱۳ نفر براثر ابتلاء به کرونا در بیمارستان‌های تحت پوشش علوم پزشکی مازندران و دو نفر در بیمارستان‌های بابل جان خود را از دست دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.