کد خبر: ۱۲۲۰۲۷
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان:
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: مصوبات و دستورالعمل‌ گذشته در مورد چگونگی حضور کارکنان ادارات و بانکها، کارکرد مشاغل و تردد خودروها تا شنبه هفته آینده در خوزستان برقرار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا نجاتی در گفتگویی رسانه‌ای اظهار کرد: مصوبات و دستورالعمل‌های گذشته در مورد چگونگی حضور کارکنان ادارات و بانک‌ها، کارکرد مشاغل و تردد خودروها تا شنبه هفته آینده در خوزستان برقرار است اما ساعت شروع کار ادارات در اهواز از ۸:۳۰ تا ۱۳:۳۰ و در سایر شهرستان‌های استان از ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ خواهد بود.

وی افزود: بنابراین فعالیت اصناف و مشاغل در هر چهار گروه در سراسر استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجاز است.

نجاتی یادآور شد: همچنین ادارات در همه شهرستان‌های استان با ظرفیت دو سوم کارکنان در محل کار و یک سوم به صورت دورکاری فعالیت می‌کنند و دستگاه‌های ضروری از جمله بانک‌ها با ظرفیت ۱۰۰ در صد کارکنان فعالیت می‌کنند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: تردد بین شهرستان‌ها بلامانع بوده اما ممنوعیت تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح کماکان برقرار خواهد بود. برگزاری مراسماتی همچون عروسی و خاکسپاری که با جمعیت بالا برگزار شود، نیز ممنوع است.
کد خبر 5123590
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.