کد خبر: ۱۲۱۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: عملیات اجرایی ۴۰ پروژه نیمه تمام این استان تا پایان سال ۹۹ به اتمام می رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهرداد عرب اول با اشاره به برگزاری هفتمین برنامه‌ریزی و توسعه استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: از مهمترین مواردی که در این جلسه طرح موضوع شد، اتمام پروژه‌های تعهدی بود.

وی ادامه داد: در همین راستا، تیرماه امسال تعهدی مبنی بر اتمام ۵۰ پروژه مؤثر و بزرگ که مدت زمان اجرای آن مقداری طولانی شده بود، به سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه شد و تک به تک پروژه‌ها مورد بررسی قرار گرفت که بالغ بر ۴۰ پروژه تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: ۱۰ پروژه باقی مانده بر اساس قولی که مدیران در جلسه شورای برنامه ریزی ارائه کردند و جزو مصوبات منظور می‌شود، تا پایان سال مالی ۱۳۹۹ به اتمام خواهد رسید.

وی گفت: یکسری پروژه‌های نیمه تمام از سنوات گذشته در استان شروع شده که هر سال بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی اولویت تأمین اعتبار با این طرح هاست، امکان دارد که پروژه‌ای به لحاظ اجرا یا از نظر پیمانکاری دچار مشکل شده باشد که به طور قطع این پروژه‌ها احصا می‌شود.

به گفته عرب اول، به بخشی از این پروژه‌ها از طریق شورای فنی استان سیستان و بلوچستان و به تعدادی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی رسیدگی می‌شود تا با اعتباری که اختصاص پیدا می‌کند به سرانجام و بهره‌برداری برسد.

وی با بیان اینکه جایگاه سیستان و بلوچستان در لایحه ۱۴۰۰ مناسب است، گفت: حدود ۳,۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار تملک دارایی سرمایه عمرانی استان است که در لایحه ۱۴۰۰ دیده شده و ۷۳ درصد نسبت به سال ۹۹ رشد اعتبار داشتیم که امیدوار هستیم در فرآیند بررسی بودجه در مجلس بتوانیم سهم بیشتری را به استان اختصاص دهیم.
برچسب ها: شهرفردا ، سیستان ، پروژه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.