کد خبر: ۱۲۱۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
معاون شهردار منطقه4 تهران خبر داد
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 تهران گفت: با آغاز فصل زمستان پروژه احداث و ایمن سازی دیوار سنگی کانال خشایار اجرا و به پایان رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی پورشاسب" با بیان این خبر افزود:  به منظور پیشگیری از مخاطرات احتمالی در شرایط بحرانی به ویژه هنگام بارش ها  و ترک خوردگی دیواره کانال خشایار در محدوده ناحیه یک، احداث و ایمن سازی دیوار  سنگی در این کانال در دستور کار قرار گرفت.

او در ادامه افزود: در حال حاضر این دیوارسنگی به طول حدود 20 متر  و ارتفاع  حدود 5 متر در کانال خشایار احداث شده است.

معاون فنی و عمرانی منطقه 4  یادآور شد : با اجرای این پروژه روان آبها در مسیر مذکور کاملاً هدایت شده و از ایجاد خطرات احتمالی ریزش جلوگیری به عمل خواهد آمد که می تواند نقش مهمی در این خصوص داشته باشد.

پورشاسب در پایان افزود: در محدوده منطقه چهار، حدود 51 کیلومتر کانال آبهای سطحی موجود است که این معاونت با نظارت مستمر برآنها سعی در پیشگیری از حوادث غیر مترقبه و جلوگیری از آبگرفتگی از مهمترین اهداف اجرایی این حوزه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .