کد خبر: ۱۲۱۸۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
همزمان با پیشرفت 88 درصدی عملیات اجرایی صورت می پذیرد
پیشرفت عملیات احداث پل های تقاطع غیرهمسطح ثامن در محل تقاطع بزرگراه های امام رضا(ع) و شهید نجفی رستگار از مرز 88 درصد فراتر رفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهندس علی پیوسته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: اقدامات اجرایی به منظور تکمیل پل های تقاطع ثامن روی تکمیل پل های شرق به جنوب متمرکز شده و طی روزهای اخیر عرشه فلزی یکی از 2 پل باقی مانده به منظور تامین این گردش ترافیکی با موفقیت نصب شده است.

وی با بیان آنکه در طرح احداث تقاطع ثامن، تامین دسترسی از شرق بزرگراه امام رضا(ع) به جنوب بزرگراه شهید نجفی رستگار از طریق احداث 3 دستگاه پل پیش بینی شده است، افزود: در حالی که یکی از پل های مذکور به طول تقریبی 225 متر طی سال های اخیر احداث شده است، از دو پل باقی مانده یکی به طول تقریبی 60 متر مرحله نصب عرشه را پشت سر گذاشته و پل دیگر به طول تقریبی 110 متر در مرحله اجرای آخرین پایه است و عرشه فلزی آن به زودی آماده نصب خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، در تشریح پیشرفت عملیات اجرایی در سایر بخش های پروژه از تلاش برای تکمیل عملیات خاکریزی مسیر اصلی جنوب به شرق تقاطع ثامن خبر داد و گفت: این گردش ترافیکی تا    تا پایان سال جاری از مسیر موقت به مسیر اصلی منتقل خواهد شد. همچنین تلاش خواهد شد با تکمیل پل های 3گانه مسیر شرق به جنوب، این گردش ترافیکی نیز تا پایان بهار سال آتی در اختیار شهروندان قرار گیرد.

گفتنی است، تقاطع ثامن که در محل تلاقی بزرگراه های امام رضا(ع) و شهید نجفی رستگار قرار دارد، دارای 6 دستگاه پل روگذر و یک مسیر زیرگذر می باشد. تا به حال عملیات اجرایی 4 دستگاه پل به همراه مسیر زیرگذر به اتمام رسیده و پل دوربرگردان غرب به غرب این تقاطع زیر بار ترافیک است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .