کد خبر: ۱۲۱۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۳
فرمانده انتظامی گلستان خبرداد
فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف هشت قبضه سلاح غیرمجاز در عملیات ضربتی پلیس استان خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمد سعید فاضل دادگر در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: ماموران پلیس امنیت عمومی استان پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی گسترده موفق به شناسایی دو نفر از عاملان خرید و فروش سلاح در استان شدند.

وی افزود: طی بررسی های تخصصی پلیس مشخص شد متهمان با یک دستگاه پراید قصد حمل و فروش سلاح در یکی از شهرهای اطراف گرگان را دارند که بلافاصله تیمی ویژه از ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: سرانجام با هوشیاری و اشراف اطلاعاتی ماموران، خودرو متهمان در محور مورد نظر شناسایی و به راننده آن دستور توقف داده شد.

فاضل دادگر افزود: متهمان به محض مشاهده پلیس با حرکاتی مخاطره آمیز اقدام به فرار کردند که ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح و در عملیاتی ضربتی، موفق شدند خودرو را متوقف و هر دو متهم را دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو متهمان هشت قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف شد.

فاضل دادگر با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، تاکید کرد: گلستان محل امنی برای مجرمان و قانون شکنان نیست و با اینگونه افراد قاطعانه برخورد خواهد شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .