کد خبر: ۱۲۱۸۸۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۳
نماینده مردم رفسنجان و انار:
نماینده مردم رفسنجان و انار از سفر وزیر ارتباطات به استان کرمان طی چند روز آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت الاسلام حسین جلالی در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه روز دوشنبه با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونان این وزارتخانه و مسئولان مخابرات استان کرمان اظهار کرد: در این جلسه گزارشی از وضعیت مخابرات شهرستان رفسنجان ارائه کردم و علی رغم اینکه گزارش‌ها روی جداول آنها رضایتبخش بود و مانع و مشکلی در رفسنجان و انار وجود نداشت، اما واقعیت‌های میدانی غیر از این است و در آنجا با صراحت به وزیر اعلام کردم؛ این آمار و ارقام با واقعیت مطابقت ندارد.

وی تصریح کرد: مشکلات ما در حوزه تلفن ثابت در رفسنجان جدی است، واگذاری تلفن ثابت به روز نیست و چند هزار خط از برنامه عقب هستیم، در حالی که سالانه باید دو هزار تلفن آماده واگذاری داشته باشیم، اما اینگونه نیست و زیرساخت‌های تلفن ثابت اصلاً در رفسنجان و انار فراهم نشده است.

حجت الاسلام جلالی عنوان کرد: موضوع دیگری که مطرح کردم، اینکه نقاط کور در تمام مناطق شهرستان رفسنجان و انار وجود دارد و امکان آنتن دهی در خیلی جاها وجود ندارد که باید شناسایی شوند.

وی ادامه داد: در بحث اینترنت به ویژه در روستاها واقعاً مشکل داریم و بچه‌ها که درس و آموزش شأن به اینترنت وابسته است، با مشکل مواجه اند، بعضی جاها اینترنت اصلاً وجود ندارد و بعضی جاها خیلی ضعیف است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: از وزیر خواهش کردم تا به استان کرمان سفری داشته باشد، چراکه تا از نزدیک وضعیت مخابرات و اینترنت ما را نبیند این مشکلات درست نمی‌شود، لذا ایشان هم قول دادند برای حل مشکلات مخابرات رفسنجان و استان کرمان به استان سفری داشته باشد.

حجت الاسلام جلالی در ادامه از مسئولان شهرستان، بخشداران و دهیاران خواست نسبت به شناسایی و مکتوب کردن نقاط کور و فاقد اینترنت اقدام کرده و گزارشی آماده داشته باشند.

وی یادآور شد: با توجه به قول جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تا پایان این دولت مشکلات مخابرات ما حل خواهد شد و بنده هم مرتب پیگیری خواهم کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .