کد خبر: ۱۲۱۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
پیرو دستور استاندار کرمان صورت می‌گیرد؛
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان از آماده‌سازی و تجهیز چهار گرمخانه توسط شهرداری کرمان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مرضیه مهدوی با اشاره به دستور و تاکید استاندار کرمان جهت راه‌اندازی سریع گرمخانه در شهر کرمان اظهار داشت: بلافاصله پس از تاکید استاندار، نشست دفتر اجتماعی استانداری با مدیرکل بهزیستی استان، فرماندار کرمان، مدیر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شهرداری کرمان و رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر استان در روز یکشنبه ۲۱ دی ماه برگزار و تجهیز چهار مکان مختلف برای راه‌اندازی گرمخانه به تصویب رسید.

وی افزود: امروز سه‌شنبه ۲۳ دی ماه نیز نشست دیگری در محل فرمانداری کرمان و با حضور رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر، مدیر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شهرداری کرمان و نمایندگان نیروهای انتظامی و سپاه، کمیته امداد، بهزیستی، فنی و حرفه‌ای و اداره کل اتباع خارجی استانداری برای ساماندهی کودکان کار و متکدیان برگزار شد.

سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان با بیان اینکه از صبح شنبه ۲۷ دی ماه، جمع‌آوری و نگهداری کودکان کار جهت پالایش و ساماندهی آنها صورت می‌گیرد، اضافه کرد: این مرکز نگهداری به صورت موقت راه‌اندازی شده است.

مهدوی ادامه داد: کودکان کار اتباع طبق قوانین مربوطه جهت ساماندهی به اداره کل امور اتباع خارجی و کودکان ایرانی به اداره کل بهزیستی تحویل داده می‌شوند.
برچسب ها: شهرفردا ، کرمان ، گرمخانه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .