کد خبر: ۱۲۱۸۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
کاهش ابتلا و فوتی؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه ۸۴ بیمار کرونایی در استان بوشهر بستری هستند گفت: طی شش روز اخیر فقط یک مورد فوت کرونایی در استان داشته‌ایم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگاران از کاهش تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی استان بوشهر نسبت به روز گذشته خبر داد و اظهار داشت: تعداد بیماران بستری روز گذشته ۱۰۳ نفر بود و امروز به ۸۴ بیمار رسید.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر ادامه داد: از ۸۴ بیمار بستری در بخش‌های کرونایی استان، ۱۶ نفر تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند و هفت نفر به کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

امروز مورد فوتی نداشته‌ایم

وی اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده و ۲۵ بیمار بستری در بخش‌های بستری نیز با حال خوب از ترخیص شده‌اند.

کشمیری با اشاره به اینکه امروز هم هیچ مورد فوتی کرونایی نداشته‌ایم خاطرنشان کرد: مجموع جانباختگان کرونایی استان بوشهر تا به امروز ۸۴۳ نفر بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به روند کاهشی بیماران و بستری‌های کرونایی بیان کرد: طی سه هفته گذشته در استان بوشهر ۱۵ روز بدون فوتی ناشی از کرونا ثبت شده است.

یک فوتی طی ۶ روز

وی با اشاره به اینکه طی شش روز اخیر فقط یک مورد فوت کرونایی در استان داشته‌ایم، افزود: ۸۰ درصد شهرستان‌های استان در وضعیت آبی هستند و ۲۰ درصد زرد هستند.

کشمیری مجموع مبتلایان کرونا در استان بوشهر تا کنون را ۱۷ هزار و ۸۶۵ نفر اعلام کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .