کد خبر: ۱۲۱۸۷۷
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
در آذربایجان غربی؛
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی در ۴۷ شهر و دو هزار و ۱۷۳ روستای استان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی مصطفوی در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ با اشاره به اینکه هماهنگی‌های لازم برای برگزاری باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شده است، اظهار کرد: به زودی با تشکیل ستاد انتخابات شکل رسمی به خود می‌گیرد و بر اساس آخرین دستورالعمل‌ها در ۴۷ شهر و ۲ هزار و ۱۷۳ روستای بالای ۲۰ خانوار و یا با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت انتخابات ۱۴۰۰ شوراهای اسلامی و در تمام نقاط استان نیز انتخابات ریاست جمهوری از طریق صندوق‌های ثابت و سیار برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر ضرورت امر جلب مشارکت حداکثری افزود: باید اطلاع رسانی‌های لازم برای آگاهی مردم از روند ثبت نام و حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا انجام گیرد که با نزدیک شدن به زمان انتخابات شاهد برخی تخریب‌ها از سوی افراد علیه دولت برای معرفی در انتخابات هستیم که اقدام شایسته ای نیست، از انتقاد سازنده استقبال می‌کنیم اما تخریب دولت را تخریب نظام می‌دانیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به عملکرد مناسب دولت در مقابله با کرونا در مقایسه با بسیاری از کشورهای پیشرفته، تصریح کرد: با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های مالی دولت و مردم در مقابله با کرونا به خوبی عمل کرده‌اند.

مصطفوی فراهم سازی جلب مشارکت حداکثری را یک اصل اساسی عنوان کرد و افزود: پیشنهادات استانی برای نحوه برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ به ستاد مرکزی ارائه شده است.

در این جلسه هر یک از اعضا به بیان دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود در خصوص برگزاری باشکوه انتخابات ۱۴۰۰ پرداختند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .