کد خبر: ۱۲۱۳۲۱
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
فرمانده انتظامی قم:
فرمانده انتظامی قم با اشاره به توقیف تریلی حامل ۳۵۷ کیلوگرم مرفین در قم گفت: قاچاقچیان بنا داشتند تا این محوله را با پوشش بار برنج از طریق محور مواصلاتی قم به استان همجوار منتقل کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید محمود میرفیضی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به پیگیری‌های اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم، گفت: در پی این پیگیری‌ها یک قاچاقچی مواد افیونی شناسایی و مشخص شد نامبرده قصد دارد محموله مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه تریلی از مرزهای جنوب شرقی کشور و در ادامه با عبور از محور مواصلاتی استان قم به استان همجوار منتقل کند.

وی افزود: این موضوع بلافاصله در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت و سپس با هماهنگی مقام قضائی استان، مأموران به محل مورد نظر در یکی از محورهای مواصلاتی استان اعزام و کنترل تردد خودروهای عبوری در دستور کار آنها قرار گرفت که سرانجام تریلی بار قانونی برنج، شناسایی و متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه شهروندان هرگونه اخبار و اطلاعاتی در این زمینه و یا سایر جرایم را در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند، گفت: تریلی در ادامه به یگان منتقل و طی بازرسی صورت گرفته ۳۵۷ کیلوگرم مرفین کشف و متهم دستگیر شد و در نهایت نامبرده به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار