کد خبر: ۱۲۱۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
معاون استانداری مرکزی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: در برخی از فروشگاه‌ها، روزنامه فروشی‌ها و مراکز آرایشی و بهداشتی ماسک‌های غیر استاندارد عرضه می‌شود، که باید با آنها برخورد شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهروز اکرمی در نشست ستاد کرونا استان مرکزی در اراک، اظهار کرد: دستگاه‌های متولی به ویژه دانشگاه علوم پزشکی و صمت باید بر عرصه ماسک‌های غیر استاندارد در استان نظارت داشته باشند.

وی با بیان اینکه حجم تولید ماسک در استان بالا است افزود: برخی تولید کنندگان خواستار عرضه محصولات ماسک در سایر مناطق کشور شدند.

اکرمی افزود: متأسفانه داروخانه‌های استان از ماسک تولیدی استان کمتر برای عرضه استفاده می‌کنند که این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

معاون استانداری مرکزی، خاطرنشان کرد: با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی، باید مراکز بهداشتی در استان برای عرضه ماسک استاندارد مشخص شود تا مردم با خیال راحت به ماسک بهداشتی با قیمت مناسب دسترسی پیدا کنند.

وی تاکید کرد: برگزاری هر گونه نشست‌های اضطراری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام شود و در غیر اینصورت با خاطیان برخورد قانونی می‌شود.

اکرمی خاطرنشان کرد: تداوم محدودیت‌ها برای تبدیل شهرهای نارنجی به زرد از مسائل مهم است. به ویژه خمین و شازند در موقعیت نارنجی و ۹ شهرستان زرد هستند و کوچک‌ترین اهمال و سهل انگاری و بی توجهی می‌تواند وضعیت را در استان بحرانی کند.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، ماسک
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار