کد خبر: ۱۲۱۱۱۴
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور از ساخت یک هزار و ۲۰۰ کیلومتر آزادراه در کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خیرالله خادمی در حاشیه بازدید از طرح‌های راهسازی خمین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یک هزار و ۲۰۰ کیلومتر آزادراه در کشور در دست ساخت است، که اتمام هشت به طول ۶۵۱ کیلومتر در اولویت وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.

وی افزود: بهره‌برداری از یک هزار و ۸۷۰ کیلومتر از این طرح‌ها تا پایان فصل تابستان سال آینده در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد و هفت هزار و ۸۰۰ کیلومتر بزرگراه نیز در کشور در حال ساخت است.

خادمی با اشاره به اجرای سه هزار و ۴۰۰ کیلومتر مسیر ریلی در کشور، بیان کرد: ۹ پروژه ریلی در اولویت است و تلاش می‌شود یکهزار و ۶۰۰ کیلومتر از این مسیر در سال جاری و نیز سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد، که با بهره برداری از این پروژه ریلی، سه استان کشور در این مسیر ریلی قرار خواهند گرفت.

وزیر معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: ۱۰ کیلومتر از مسیر خمین به سمت الیگودرز در صورت مساعد بودن آب و هوا تا پایان سال جاری و در غیر این صورت در بهار سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، شهرسازی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار