کد خبر: ۱۲۱۰۷۰
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
فرمانده انتظامی قم خبرداد
فرمانده انتظامی استان قم گفت: محموله ای قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال از پنج دستگاه خودرو در مبادی ورودی قم کشف و توقیف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید محمود میرفیضی در جمع خبرنگاران گفت: مأموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان قم، حین کنترل تردد خودروهای عبوری در اتوبان قم-تهران ۵ دستگاه خودرو حامل محموله قاچاق را توقیف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودروهای مذکور ۸۸۲ دست لباس گرم‌کن مردانه، یک هزار و ۶۸۰ دست لباس بچه گانه، ۱۳۰ دست پیراهن مردانه، ۳۶۸ عدد شلوار، ۴۳ دستگاه جوش بزرگ جوشکاری، ۹۶ دستگاه دریل سیمی، ۴۹ دستگاه دریل شارژی و ۶۵ دستگاه فرز برقی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به اینکه در جریان این عملیات ۵ نفر دستگیر شدند، بیان کرد: کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه قاچاق را بیش از ۱۰ میلیارد ریال اعلام کردند که در پایان متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

وی در پایان گفت: هر گونه اقدام به حمل کالای قاچاق می‌تواند ضربات مهلکی به اقتصاد کشور وارد و افراد زیادی را نیز از کار بیکار کند، بنابراین عزم پلیس برای مبارزه با این پدیده ناهنجار و مخرب جدی و قاطعانه خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار