کد خبر: ۱۲۰۹۷۶
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
شهردار سنندج پس از انتقادات گسترده افکار عمومی در خصوص صحبت‌های استاندار درباره هزینه کرد ۱۰۰ میلیارد تومانی برای پروژه پیاده‌راه فردوسی توضیحاتی ارائه داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حشمت الله صیدی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: پروژه پیاده راه سنندج یکی از مهمترین پروژه‌های عمرانی این شهر در چند سال اخیر بوده و عملیات اجرایی آن از ۲۵ تیرماه سال جاری شروع شده است.

شهردار سنندج خاطرنشان کرد: استاندار کردستان در جمع خبرنگاران از هزینه کرد ۱۰۰ میلیارد تومانی برای این پروژه خبر داده بود و همین امر موجب شده بود که در اذهان عمومی شهروندان این تصور شکل بگیرد که تمامی هزینه‌های این پروژه توسط شهرداری پرداخت شده است.

وی افزود: پروژه پیاده راه فردوسی سنندج در ۲ فاز اجرایی خواهد شد که فاز اول آن در حال تکمیل است و فاز دوم آن نیز طی ماه‌های آتی اجرایی خواهد شد.

شهردار سنندج خاطرنشان کرد: شهرداری برای این پروژه ۳۰ میلیارد تومان هزینه کرده است، دستگاه‌های خدمت رسان ۱۰ میلیارد تومان و اداره کل راه و شهرسازی استان نیز ۱۰ میلیارد تومان تاکنون هزینه کرده‌اند.

صیدی اعلام کرد: در ماه‌های آینده نیز ۵۰ میلیارد تومان برای تملک چندین مغازه و مکان در مسیر پیاده راه تخصیص داده خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، کردستان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار