کد خبر: ۱۲۰۹۴۴
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
معاون استاندار لرستان مطرح کرد
معاون عمرانی استانداری لرستان با اشاره به وجود دو هزار و ۱۰۰ پروژه استانی در لرستان، گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برخی از این پروژه‌ها تا خرداد ماه سال ۱۴۰۰ افتتاح می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، گودرز امیری در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وجود دو هزار و ۱۰۰ پروژه استانی و ۶۸ پروژه ملی در لرستان، اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته ۱۴ پروژه حوزه ورزش و جوانان استان طی سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسند.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای افتتاح عملیات گاز رسانی به ۱۷۰ روستای استان طی سال آینده، عنوان کرد: این امر تا خرداد ماه سال ۱۴۰۰ عملیاتی خواهد شد.

معاون عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه همچنین ۲۲ پروژه در حوزه شهرداری خرم آباد تا خرداد ماه سال ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهند رسید، ادامه داد: همچنین معادل هزار میلیارد تومان پروژه در حوزه برق طی سال آینده به بهره برداری می‌رسد.

امیری، عنوان کرد: همچنین ۹ پروژه شرکت آب منطقه‌ای لرستان تا خرداد ماه سال ۱۴۰۰ افتتاح می‌شوند که این پروژه‌ها شامل ایستگاههای پمپاژ آب «جایدر»، «چم مهر» «نیله»، «اسماعیل آباد»، شبکه آبرسانی «ایوشان» و سد «کمندان» و… هستند.

وی با اشاره به پروژه آزاد راه خرم آباد - بروجرد، بیان داشت: قطعات دو، سه و چهار این پروژه تا خرداد ماه ۱۴۰۰ در این مسیر تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

معاون عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه فرمانده قرارگاه خاتم و همچنین وزیر راه اعلام کرده اند که این پروژه تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود، گفت: با این وجود من فکر می‌کنم با توجه به شرایط جوی و به دلیل اینکه بخشی از کار مربوط به آسفالت پروژه است، ممکن بوده که افتتاح آن امسال محقق نشود اما تا ۱۴۰۰ به بهره برداری می‌رسد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.