کد خبر: ۱۲۰۹۳۹
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم:
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به وضعیت کرونایی قم گفت: شب یلدا گردنه خطرناک بیماری کرونا است و به همین دلیل مغازه‌ها از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد شهری نیز از ساعت ۲۰ ممنوع است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا قدیر با اشاره به تمدید و تشدید محدودیت‌های کرونایی در شب یلدا گفت: وضعیت قم از نظر ابتلاء و فوتی‌های کرونا نسبتاً خوب است، اما باید به سلامت از گردنه شیب یلدا عبور کنیم تا گرفتار موج جدید شیوع بیماری نشویم.

وی افزود: این دستاورد بزرگ با همکاری و همراهی مردم خوب قم حاصل شده، اما شب یلدا گردنه خطرناک بیماری کرونا است و باید شرایط نسبتاً خوب قم را با مشارکت و همدلی در این شب حفظ و فوتی‌های کرونایی را به صفر برسانیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با تأکید بر پرهیز از دورهمی‌های خانوادگی در شب یلدا گفت: محدودیت‌ها در شب یلدا تشدید می‌شود و مغازه‌ها از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد شهری نیز از ساعت ۲۰ ممنوع خواهد بود و در صورت ادامه همکاری مردم و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پرهیز از تجمعات و دورهمی خانوادگی در روزهای پیش رو به‌ویژه شب یلدا وضعیت شیوع بیماری کرونا در قم از نارنجی به زرد تبدیل خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار