کد خبر: ۱۲۰۸۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۸
مدیر قرارگاه محرومیت‌زدایی بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها از توزیع ۵ هزار بسته بهداشتی در بین خانواده های کمتر برخوردار تهرانی خبر داد.
توزیع 5 هزار بسته بهداشتی در رزمایش مومنانه در منطقه 17 تهران
توزیع 5 هزار بسته بهداشتی در رزمایش مومنانه در منطقه 17 تهران
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فاطمه چوپانی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: طبق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و در قالب طرح کمک مومنانه و رزمایش مواسات چهارشنبه ۲۶ آذرماه از ساعت ۱۲ تا ۱۴ در امامزاده حسن (ع) منطقه ۱۷ تهران، ۵ هزار بسته بهداشتی و سلامت شامل ضدعفونی کننده دست و سطوح، ماسک، پودر لباسشویی و … بین خانواده‌های کمتر برخوردار و تحت پوشش بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها توزیع خواهد شد.

مدیر قرارگاه محرومیت‌زدایی بیان داشت: حدود ۷۰۰ نیکوکار تلاش کرده‌اند تا این بسته‌های بهداشتی تامین شوند و در دسترس افراد کمتر برخوردار قرار بگیرند.

چوپانی در ادامه افزود: این بنیاد مردم‌نهاد در تهران بیش از ۱۲۰ نمایندگی دارد و ۵ هزار خانواده را در شهر تهران تحت حمایت قرار می‌دهد و در حال حاضر نیز بیش از ۶۰۰ شعبه و نمایندگی در سطح کشور مشغول به خدمت‌رسانی به خانواده‌های تحت پوشش این بنیاد هستند.

توزیع 5 هزار بسته بهداشتی در رزمایش مومنانه در منطقه 17 تهران

وی در ادامه افزود: خیریه آبشار عاطفه‌ها با توجه به توسعه و گسترش شعبی که در سطح کشور دارد طبق منویات رهبر انقلاب اسلامی به صورت ماهانه و یا دو ماه یک بار رزمایشی برگزار می‌کند و هر بار در قالب توزیع بسته‌های ارزاق، بسته‌های بهداشتی، جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت و … خانواده‌های تحت پوشش را مورد حمایت قرار می‌دهد.

چوپانی با اشاره به اینکه همه خادمینی که در آبشار عاطفه‌ها مشغول خدمت‌رسانی اند از بانوان خیّر این سرزمین هستند، بیان داشت: نزدیک به ۲۰۰ نفر از بانوان در این بنیاد مردم‌نهاد مشغول به فعالیت هستند. در کل کشور ۳۵۰ هزار نفر مورد حمایتِ این بنیاد خیریه قرار داشته و در استان تهران نیز ۸ هزار خانوار تحت پوشش این خیریه قرار دارند.

نظری ،رابط عمومی امور شعب آل کساء همچنین تاکید کرد:  این خیریه کاملاً مردمی است و از خیرینی که ما را در هیچ موقعیتی تنها نگذاشته‌اند، کمال سپاس را دارم. بسیاری از مددجویان ما در وضعیت معیشتی بسیار ضعیفی قرار دارند و بعضاً خیرین هم ممکن است بضاعت چندانی نداشته باشند اما دست‌شان همواره در دست ما بوده تا بتوانیم به وظیفه خود در خصوص حمایت از مددجویان و خانواده‌های کمتر برخوردار ادامه دهیم.

منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است

دبیرکل انجمن نسل سومی‌ها و جوانان انقلابی مسلمانکفت: برای بقای انقلاب و تداوم راه صدها هزار شهید معتقدیم حضور در انتخابات جدای از میدان رقابت افراد برای نشان دادن شایستگی‌های خود، رقابت و مسابقه برای ماندن در مسیر انقلاب است.
اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربان

اعمال شب و روز عید سعید قربانبه گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، عید سعید قربان هم مانند دیگر مناسبت‌های مذهبی اعمال خاصی دارد که برای انجام آن‌ها فضیلت‌های بسیاری تعریف شده است. در این گزارش اعمال شب و روز این عید خجسته گرد آوری شده است.