کد خبر: ۱۲۰۸۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۸
مدیر قرارگاه محرومیت‌زدایی بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها از توزیع ۵ هزار بسته بهداشتی در بین خانواده های کمتر برخوردار تهرانی خبر داد.
توزیع 5 هزار بسته بهداشتی در رزمایش مومنانه در منطقه 17 تهران
توزیع 5 هزار بسته بهداشتی در رزمایش مومنانه در منطقه 17 تهران
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فاطمه چوپانی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: طبق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و در قالب طرح کمک مومنانه و رزمایش مواسات چهارشنبه ۲۶ آذرماه از ساعت ۱۲ تا ۱۴ در امامزاده حسن (ع) منطقه ۱۷ تهران، ۵ هزار بسته بهداشتی و سلامت شامل ضدعفونی کننده دست و سطوح، ماسک، پودر لباسشویی و … بین خانواده‌های کمتر برخوردار و تحت پوشش بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها توزیع خواهد شد.

مدیر قرارگاه محرومیت‌زدایی بیان داشت: حدود ۷۰۰ نیکوکار تلاش کرده‌اند تا این بسته‌های بهداشتی تامین شوند و در دسترس افراد کمتر برخوردار قرار بگیرند.

چوپانی در ادامه افزود: این بنیاد مردم‌نهاد در تهران بیش از ۱۲۰ نمایندگی دارد و ۵ هزار خانواده را در شهر تهران تحت حمایت قرار می‌دهد و در حال حاضر نیز بیش از ۶۰۰ شعبه و نمایندگی در سطح کشور مشغول به خدمت‌رسانی به خانواده‌های تحت پوشش این بنیاد هستند.

توزیع 5 هزار بسته بهداشتی در رزمایش مومنانه در منطقه 17 تهران

وی در ادامه افزود: خیریه آبشار عاطفه‌ها با توجه به توسعه و گسترش شعبی که در سطح کشور دارد طبق منویات رهبر انقلاب اسلامی به صورت ماهانه و یا دو ماه یک بار رزمایشی برگزار می‌کند و هر بار در قالب توزیع بسته‌های ارزاق، بسته‌های بهداشتی، جهیزیه برای نوعروسان تحت حمایت و … خانواده‌های تحت پوشش را مورد حمایت قرار می‌دهد.

چوپانی با اشاره به اینکه همه خادمینی که در آبشار عاطفه‌ها مشغول خدمت‌رسانی اند از بانوان خیّر این سرزمین هستند، بیان داشت: نزدیک به ۲۰۰ نفر از بانوان در این بنیاد مردم‌نهاد مشغول به فعالیت هستند. در کل کشور ۳۵۰ هزار نفر مورد حمایتِ این بنیاد خیریه قرار داشته و در استان تهران نیز ۸ هزار خانوار تحت پوشش این خیریه قرار دارند.

نظری ،رابط عمومی امور شعب آل کساء همچنین تاکید کرد:  این خیریه کاملاً مردمی است و از خیرینی که ما را در هیچ موقعیتی تنها نگذاشته‌اند، کمال سپاس را دارم. بسیاری از مددجویان ما در وضعیت معیشتی بسیار ضعیفی قرار دارند و بعضاً خیرین هم ممکن است بضاعت چندانی نداشته باشند اما دست‌شان همواره در دست ما بوده تا بتوانیم به وظیفه خود در خصوص حمایت از مددجویان و خانواده‌های کمتر برخوردار ادامه دهیم.

منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

خدمات مترو پايتخت در سطح بين المللي است/ رو نمایی از تمبر بیست و چهارسالگي متروی تهران

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران و حومه گفت: سطح خدماتي كه مترو پايتخت طی ۲۴سال گذشته به شهروندان ارائه کرده در سطح بين المللي است.
موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

موضوع مسمومیت دانش‌آموزان یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است

مقام معظم رهبری تاکید کردند: اگر مسمومیت دانش‌آموزان اثبات شود، باید عوامل این جنایت به اشد مجازات برسند.
آخرین اخبار