کد خبر: ۱۲۰۶۳۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
دبیر ستاد مقابله با کرونا تشریح کرد؛
دبیر ستاد استانی مقابله با کرونا در لرستان شرایط حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی این استان در هفته پیش رو را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی سیف در سخنانی با اشاره به تصمیمات ستاد مقابله با بیماری کرونای لرستان، اظهار داشت: روز پنجشنبه از طریق شبکه دولت (اتوماسیون اداری) وضعیت حضور کارکنان ادارات در هفته پیش رو در محل کار به اطلاع مدیران دستگاه‌های اجرایی استان رسیده است.

وی، گفت: با توجه به اعلام وضعیت نارنجی در اغلب شهرهای استان (به جز شهرستان رومشگان با وضعیت زرد)، کارکنان ادارات از امروز شنبه طبق مصوبه وضعیت نارنجی در محل کار خود حاضر می‌شوند.

دبیر ستاد استانی مقابله با کرونا در لرستان، عنوان کرد: بر اساس این مصوبه کارکنان دستگاه‌های اجرایی ضروری و خدمات رسان مانند مراکز درمانی، بیمارستان‌ها، هلال احمر و امثال آنها با دو سوم ظرفیت کارکنان خود فعالیت خواهند کرد.

سیف، افزود: سایر دستگاه‌های اجرایی غیر ضروری استان نیز با تشخیص مدیر مجموعه از ۵۰ درصد ظرفیت کارکنان در محل کار استفاده کنند و بقیه کارکنان به صورت دورکاری فعالیت کنند.

وی، بیان داشت: طبق مصوبات ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا؛ ضرورت دارد دستگاه‌های اجرایی استان نسبت به اجرای مصوبات و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اهتمام داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد!

شجاعت خواهرِ خوش بینیه، من خوش بین نبودم چون شجاع نبودم! درد با ما به دنیا میاد، با ما قد می کشه و باهامون اُخت می شه، جوری که حس می کنیم مثِ دست و پا همیشه باید باهامون باشه.