کد خبر: ۱۲۰۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف کامیون با پراید در بزرگراه امام علی(ع) خبر داد و گفت : در اثر این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره تصادف در بزرگراه امام علی اظهار داشت: ساعت۱:۳۰ بامداد امروز در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع) بعد از بزرگراه همت، یک،دستگاه کامیون ۱۹۲۱ با سواری پراید به شدت برخورد کرده است.

وی افزود: این کامیون پس از برخورد با پراید به صورت کامل از مسیر منحرف و با گاردریل های کنار بزرگراه برخورد و کنار دیوار بتنی متوقف شده بود و خودروی پراید نیز کاملاً زیر کامیون قرار گرفته و متلاشی شده بود و به جز گل‌گیر چیزی از آن باقی نمانده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران گفت: پس از تماس با نیروهای آتش نشانی از طریق سامانه ۱۲۵ یک ایستگاه به همراه جرثقیل سنگین به محل حادثه اعزام شد و آتش نشانان موفق شدند مرد ۳۲ ساله را در میان آهن پاره‌های پراید زنده خارج کنند که زنده بودن این فرد با توجه به شدت تصادف، معجزه بوده است.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه زنی ۳۶ ساله یکی دیگر از سرنشینان پراید در این حادثه جان خود را از دست داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .