کد خبر: ۱۲۰۳۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
مدیرعامل شرکت شهر سالم مطرح کرد
چوبینه گفت: در هفته اخیر میزان مراجعات به مراکز درمانی کاهش داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حمید چوبینه مدیر عامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران با اشاره به محدویت‌های اخیر برای مقابله با کرونا گفت: در هفته اخیر میزان مراجعات بیماران مشکوک به کرونا و مبتلایان  به کرونا به مراکز درمانی کمتر شده بود.

مدیر عامل شرکت شهر سالم تصریح کرد: هنوز کاهش مبتلایان به شکل مطلوب کاهش نیافته است و اقتضا می‌کند که سیاست‌های کاهش حضور مردم در مراکز عمومی ادامه پیدا کند تا به وضعیت مطلوب برسیم.

وی با بیان اینکه روند شناسایی و قرنطینه افراد به درستی انجام نمی‌شود، اظهار کرد: حتی اگر آمار مبتلایان به تعداد اندکی هم برسد، قطعا همان تعداد اندک می‌توانند موجب ایجاد بحران شوند.

چوبینه در پایان اظهار کرد: پیش بینی می‌کنیم در سال ۲۰۲۱ با واکسینه کردن افراد این بیماری تحت کنترل درآید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

کاهش تخلفات ساختمانی محور کلیدی ۳ سال گذشته است

معاون شهرسازی شهرداری تهران با اشاره به سیستمی شدن صدور پروانه در حوزه شهرسازی از کاهش آمار تخلفات ساختمانی خبر داد و گفت: طرح تفصیلی ویژه محدود تاریخی شهر تهران شامل منطقه ۱۲ و بخشی از منطقه ۱۱ تهیه شده است.
برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

برنامه ریزی، همگام با سیاستهای اقتصادی در گردشگری باشد نه جدا از آن

دکتر امینیان فعال حوزه گردشگری با اشاره به اینکه افراد به صورت جزیره ای عمل می کنند،گفت: در آغاز تحویل سال ۱۴۰۰ همه به سخنان رهبری گوش کردیم اگر هر ۸۵ میلیون جمعیت ایران خود برای کمک به عرصه تولید پیش قدم شوند اقتصاد کشور رونق می یابد همه باید مسئولیت پذیر باشیم.