کد خبر: ۱۲۰۰۴۵
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
فرمانده انتظامی خرم‌آباد:
فرمانده انتظامی خرم‌آباد از دستگیری متهم فراری در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ عباس دولتشاهی در جمع خبرنگاران، گفت: در پی یک مورد درگیری شخصی بین چند نفر، احدی از متهمان که از ناحیه دست و پا مجروح و در بیمارستان تحت درمان بوده با سو استفاده از موقعیت و با همدستی چند نفر موفق به فرار از بیمارستان می‌شود.

وی، افزود: پس از انجام اقدامات پلیسی مأموران کلانتری ۱۵ این شهرستان کمتر از ۷۲ ساعت موفق به شناسایی مخفیگاه متهم و همدستانش شده که پس از اخذ مجوز قضائی طی یک عملیات منسجم متهم به همراه ۲ نفر از همدستانش دستگیر و از مخفیگاه آنها نیز تعدادی آلات جرم کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد، گفت: افرادی که به هر نحو درصدد هنجار شکنی و مخل نظم و امنیت و آسایش مردم باشند پلیس و دستگاه قضا با قاطعیت با آنها برخورد می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

30 میلیارد تومان برای ساخت پارکینگ محله/ جانمایی 6 منطقه از تهران برای ساخت پارکینگ

معاون فنی مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به هزینه 30 میلیارد تومانی که برای ساخت پارکینگهای محلی درنظر گرفته شده است گفت: البته ساخت این پارکینگها هزینه بیشتری خواهد داشت و جانمایی پارکینگها در 6 منطقه مشخص شده است.
زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

زمین‌لرزه ۵.۵ ریشتری در هرمزگان/تاکنون تلفاتی گزارش نشده است

بامداد شنبه (۲۷ دی) زمین‌لرزه‌ای‌ به بزرگی ۵/۵ ریشتر در عمق ۱۹ کیلومتری زمین، مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.