کد خبر: ۱۲۰۰۳۰
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴
عضو شورای شهر تهران با انتقاد از حذف مطالب مرتبط با شهید فخری‌زاده از اینستاگرام گفت: آزادی بیان برای همه، نه فقط برای تروریست‌ها است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حجت نظری، عضو شورای شهر تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر درباره حذف مطالب مرتبط با شهید فخری‌زاده از اینستاگرام اظهارداشت: اینستاگرام که پس از ترور حاج ⁧‫قاسم سلیمانی⁩، همسو با تروریست‌ها اقدام به حذف تصاویر و مطالب مرتبط با او کرده بود، از دیشب دوباره استوری پیام تسلیت‌ برای ترور شهید ⁧‫محسن فخری‌زاده⁩ را حذف و اخطار مسدودی اکانت صادر کرد. 


وی افزود: آزادی بیان برای همه، نه فقط برای تروریست‌ها است!

اقدام اخیر اینستاگرام درباره حذف مطالب مرتبط با شهید فخری‌زاده موجی از انتقاد و fانزجار مردم و مسوولان را در شهرهای مختلف کشور به همراه داشته و این در حالی است که بسیاری از کاربران ایرانی از روز گذشته در شبکه‌های مجازی مطالب مربوط به شهید محسن فخری زاده را به اشتراک گذاشته و نسبت ترور و شهادت ایشان ابراز همدردی و ناراحتی کرده‌اند. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .