کد خبر: ۱۲۰۰۱۰
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
امروز در شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش به صورت برف خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،امروز در استان‌های خوزستان، فارس، بوشهر، شمال و مرکز خلیج فارس، لرستان، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، زنجان، قزوین، تهران، البرز و قم برخی نقاط استان‌های کرمانشاه، همدان و مرکزی بارش باران و برف و وزش باد موقت و در مناطق جنوبی برق و برق، در نقاط مستعد بارش تگرگ و در شمال شرق کشور بارش پراکنده باران پیش بینی می‌شود.

امروز در شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی بارش به صورت برف خواهد بود و در جنوب و جنوب غرب کشور بارش به شکل رگبار و رعد و برق خواهیم داشت.

آسمان تهران نیمه ابری در بعدازظهر افزایش ابر گاهی با بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

یکشنبه علاوه بر مناطق ذکر شده در آذربایجان‌های غربی و شرقی، استان‌های ساحلی خزر، سمنان، خراسان‌های شمالی و رضوی نیز بارش خواهیم داشت.

شدت بارش امروز و فردا در استان‌های واقع در غرب و جنوب غرب دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی خواهد بود.

دوشنبه از شدت فعالیت سامانه بارشی در کل کشور کاسته و در نوار شمالی کشور بارش برف و باران و در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .