کد خبر: ۱۲۰۰۰۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
معاون عمران ، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد؛
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از پایان عملیات اجرایی پروژه مسیر دسترسی جلوخان آرامگاه فردوسی به کهن دژ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی در این خصوص گفت: فعالیت عمرانی پروژه اتصال جلوخان فردوسی به کهن دژ به اتمام رسیده و هم اکنون این پروژه آماده بهره برداری است.
وی افزود: پروژه مسیر اتصال جلوخان فردوسی به کهن دژ در تیرماه امسال با برنامه زمان بندی 140 روزه شروع به کار کرد.
وی اضافه کرد: فاز یک این مسیر 920 متر طول دارد که با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان پروژه را به پایان رساندیم.
کاظمی تصریح کرد: این پروژه با مشکلاتی همچون معارض زمین مواجه شد که طی هماهنگی های صورت گرفته مسیر تغییر کرد، اما با تلاش همکارانم در سازمان عمران و فعالیت دوشیفته در این پروژه، توانستیم سر موعد این پروژه را به همشهریان عزیز تحویل دهیم و فضایی را ایجاد کنیم که گردشگرانی که به آرامگاه فردوسی مراجعه می کند، بتوانند به بهترین شکل از این فضای تاریخی استفاده کنند.
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: به دلیل تاریخی بودن این مکان، کار در این محدوده مشکل بوده و عملیات عمرانی آن باید به صورت دستی و بدون استفاده از وسایل سنگین انجام می شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .