کد خبر: ۱۱۹۹۹۳
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد:
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: از اول آذرماه تاکنون، تست کرونای هزار و ۳۹۴ نفر در یزد مثبت شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابراهیم سلمانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در هفته گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی هزار و ۳۹۴ بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی شدند.

وی ادامه داد: از مبتلایان شناسایی شده، ۴۴۷ بیمار در بیمارستان های استان بستری و سایر بیماران در منزل دوره درمان خود را طی کردند.

سلمانی با اشاره به بستری ۴۴۷ بیمار افزود: ۲۳۵ بیمار از شهرستان یزد، ۴۳ بیمار از شهرستان اردکان، ۳۳ بیمار از شهرستان میبد، ۳۲ بیمار از شهرستان خاتم، ۲۸ بیمار از شهرستان ابرکوه، ۲۴ بیمار از شهرستان مهریز، ۱۸ بیمار از شهرستان تفت، ۱۳ بیمار از شهرستان بافق، ۱۲ بیمار از شهرستان اشکذر و پنج بیمار از شهرستان بهاباد بودند.

سلمانی با اشاره به فوت ۱۲ بیمار در شبانه روز گذشته عنوان کرد: متاسفانه در هفته گذشته ۹۷ تن از بیماران مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری شدند.

سلمانی تصریح کرد: در حال حاضر، ۷۱۵ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۸۱ بیمار به دلیل وخامت حال، در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفته اند.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، علوم پزشکی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .