کد خبر: ۱۱۹۹۷۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
معاون راهداری استان ایلام خبر داد
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام از آمادگی نیروهای راهداری ایلام برای ارائه خدمات در جاده ها همزمان با بارش ها در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا رضایی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در استان ایلام ۲۲۰ نفر نیروی راهدار در قالب ۳۲ آمادگی نیروهای راهداری برای فصل زمستان اکیپ راهداری در حال آمادگی اجرای طرح زمستانی هستند.

وی با بیان اینکه برای اجرای طرح عملیات راهداری زمستانی ۲۲۶ دستگاه ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین در استان ایلام تجهیز شده‌اند، افزود: این ماشین آلات شامل بلدوزر، لودر، گریدر، کامیون، برف خور، نمک پاش، تراکتور و سایر دستگاه‌های سبک و سنگین است.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با اشاره به تجهیز ۲۱ باب راهدارخانه و ساختمان‌های راهداری برای استقرار عوامل راهداری، یادآور شد: بالغ بر ۱۷ هزار تن ماسه و نمک نیز به منظور انجام عملیات برفروبی و نمک پاشی در انبارهای شن و نمک ذخیره شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .