کد خبر: ۱۱۹۹۷۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
فرمانده انتظامی کاشان خبر داد
فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری اعضای باند توزیع ماده مخدر گل در کاشان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ حسین بساطی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به رصد اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کاشان اظهار داشت: در طی این عملیات‌های رصدی یک باند خرید و فروش مواد مخدر و توهم زا در کاشان شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه پس از شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی مقام قضائی اعضای این باند که پنج نفر بودند، دستگیر شدند، ابراز داشت: در بازرسی‌های به عمل آمده از مخفیگاه متهمان ۱۴ کیلوگرم ماده مخدر توهم زای گل کشف شده بود.

فرمانده انتظامی کاشان با اشاره به اینکه این مواد مخدر بسته بندی و آماده توزیع در بین جوانان و نوجوانان بود، تصریح کرد: ماده مخدر گل بسیار خطرناک و توهم زا و اعتیاد آور است.

کشف ۱۴۲ رأس احشام قاچاق از ۵ خودرو عبوری در کاشان

وی همچنین از کشف احشام قاچاق به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال در کاشان خبر داد و بیان داشت: این احشام که شامل ۱۴۲ رأس بود توسط مأموران نیروی انتظامی کلانتری مشکات با همکاری نیروهای بسیج کشف شد.

سرهنگ بساطی با بیان اینکه این احشام در حین کنترل خودروهای عبوری در محور ورودی به کاشان کشف شد، خاطرنشان کرد: دو دستگاه کامیون بنز، دو دستگاه وانت نیسان و یک دستگاه وانت پیکان در حال حمل این احشام بودند.

وی با بیان اینکه در ارتباط با این پرونده پنج نفر دستگیر شدند، افزود: پس از تشکیل پرونده متهمان برای سیر مراحل قانونی و مطالبه به حق مردم تحویل مراجع قضائی شدند و خودروهای آنها به پارکینگ منتقل شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .