کد خبر: ۱۱۹۹۷۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
مدیر کل ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری تهران مطرح کرد
وفقی گفت: به صورت مستمر خرابی‌ پله‌های برقی رصد و پایش می‌شود و به طور تقریبی دیگر شاهد خرابی پله برقی در سطح شهر نیستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی وفقی مدیر کل ایمنی و مهندسی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به آخرین اقدامات این معاونت برای تعمیرات پله برقی های سطح شهر،اظهار کرد: به صورت مستمر خرابی‌های پله‌های برقی رصد و پایش می‌شود و به طور تقریبی دیگر شاهد خرابی پله برقی در سطح شهر نیستیم؛ با توجه به اینکه در آستانه فصل سرما قرار داریم ولی برای موضوع نگهداری پله های برقی در سطح شهر با مشکلی خاصی مواجه نیستیم.

مدیر کل ایمنی و مهندسی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: اگر شهروندان باهر کدام از پله های برقی در سطح شهر  به مشکلی برخورد کنند، می توانند از طریق سامانه ۱۳۷ اطلاع رسانی کنند و همکاران  ما در اسرع وقت مشکلات را رفع می‌کنند؛ به همین خاطر از مردم می‌خواهیم که مشکلات خود را در این زمینه مطرح کنند که در اسرع وقت توسط مناطق و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به مشکلات خرابی‌های پله‌های برقی رسیدگی شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.