کد خبر: ۱۱۹۹۵۸
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز خبر داد
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از آمادگی کامل اکیپ‌ها و تجهیزات زمستانی مناطق دهگانه برای مواجه با بارش‌های زمستانی و جلوگیری از مشکلات احتمالی ناشی از این بارش‌ها خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا قربانیان تبریزی با اشاره به تعمیر، تجهیز و نوسازی تجهیزات زمستانی در مناطق دهگانه شهرداری تبریز اظهار داشت: خرید دستگاه‌های برف روف و نمک پاش مکانیزه، تعمیر و نوسازی دستگاه‌های موجود، تجهیز کارگاه‌های محلول سازی و خرید مواد لازم، تهیه و نصب باکس‌های مخصوص نمک و ماسه از اقدامات مهم معاونت‌های خدمات شهری در آستانه زمستان بوده است.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با اشاره به ضرورت تهیه، آماده سازی و نصب باکس‌های ماسه و نمک در معابر و نقاط حساس شهر توسط معاونت‌های خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری اظهار داشت: همچون سال گذشته با مکان یابی، جانمایی و نصب باکس‌های نمک و ماسه تمهیدات مناسبی برای مواجهه با بارش و یخ بندان اتخاذ شده است.

قربانیان تبریزی افزود: با توجه به احتمال بارش‌های ناگهانی فصلی و در راستای جلوگیری از ایجاد مشکل در رفت و آمد و تردد شهروندان از هفته پیش به مناطق اعلام شده است که ضرورتاً هرچه سریع‌تر نسبت به جانمایی و نصب باکس‌های نمک در معابر و نقاط حساس شهر اقدام کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.